מחיר ביטוח רכב

מחירי ביטוח רכב
הידעת : גם לאחר שקיבלת הצעת מחיר עבור ביטוח רכב , יש עדיין אפשרות לנהל משא ומתן ואף להתמקח על המחיר וגם אולי לקבל הטבות נוספות. עצם התחרות בענף פועלת לטובתכם הלקוחות. בירור שתעשו גם בקרב מכרים ואפילו חבר שברשותו אותו הרכב בדיוק מאותה שנת ייצור והוא זהה לחלוטין ייגלה לכם כי המחירים שקיבלת שניכם שונים בצורה מסויימת והם ניגזרת של כמה קריטריונים כגון שנות הוותק, תביעות בעבר, אמצעי מיגון, מספר נהגים מורשים ועוד… גם לגיל הנהג יש השפעה על מחירי ביטוח רכב ולכל הנל יש קשר ישיר למידת הסיכון שהמבטחת לוקחת על עצמה. לסטטיסטיקה קיימת יכולת ניבוי – לא תמיד מדוייקת – לסיכוי שבאיזשהו שלב ברמת אחוז משוערת יתקיים הצורך להפעיל את פוליסת הביטוח לרכב. משמעות של צעד זה הוא עלות כספית ברובה לחברה המבטחת אם אנו עוסקים במקיף או בצד שלישי.
השוואת ביטוח רכב
כמו כל מוצר צריכה או שירות שאנו כצרכנים משווים לא מומלץ לפסוח על השוואת ביטוח רכב בין החברות הישירות או האחרות שפועלות באמצעות סוכנים במשרדי ביטוח. המחיר אמנם שונה בין הצעה אחת למשנה, אולם הנטייה לכך לעיתים מוטעית מיסודה. הכלל הוא עלות מול תועלת וההתאמה הגלובלית לא תמיד עונה לצרכים הנדרשים. לאחד חשוב גודל ההשתתפוןת העצמית ולאחר דווקא ההרשאה לנהיגה על ידי בן משפחה נוסף חשובה יותר. נשים יטו יותר לקבל שירות כאשר רכב עלול להגיע למצב של תקלה ועלול להתקע בדרך – ומשום כך נציג של חברת הביטוח אשר יגיע למקום עם גרר וייספק מונית שתסיע אותה – קריטית. ואילו גברים מעצם היותם בעלי יכולת מסויימת של ידע טכני מעדיפים לוותר לעיתים רחוקות על חלק משירות זה ויקחו את הרכב התקול למוסך יחד עם הגרריסט. יש חברת ביטוח אשר תעודד אותך מן הסתם לרכוש מקיף בכל הצעה אך מה אם לצערנו אתה בעליו של רכב מיושן דווקא, שאין לו ביקוש ממשי בקרב הגנבים ומחיר האובדן שלו – במקרה של שריפה הוא לא גבוה. אולי כדאי דווקא לבחור בביטוח צד ג, ולסכן את עלות השווי של מכוניתך הישנה. הכדאיות הכלכלית הינה אבן נגף לעינייננו, כאשר קיים אמנם סיכויי שתאבד את הפיצויי המגלם את מחיר כלי התחבורה הלא יקר שלך לטובת מגרש גרוטאות. השוואת מחיר בין חברות ביטוח רכב רכב ניתן לבצע בעזרת כמה גורמים :
קבל הצעה ספציפית תואמת לדרישות שלך גם מסוכנים וגם באמצעות אתרים ייעודיים באינטרנט וגם אתר זה . דאג לרשום את כל הנקודות החשובות והתשלום בעבורם כולל הטבות נוספות בפוליסה, הנחות וכדומה – והשווה.
חזור אל מציע ההצעה האטרקטיבית ביותר – ונסה להתמקח ולהרוויח עוד. צרכנות נבונה תחסוך לך כסף.
סוגי ביטוח רכב
ביטוח רכב חובה : חד משמעית ולא נתון לויכוח – ביטוח חובה מחוייב על פי חוק לכל מי שמחזיק או נוהג בכלי רכב בישראל. בלעדיו לא נוסעים ולא מסיעים את האוטו. ניתן לרכוש אותו בניפרד ללא מחוייבות לביצוע פוליסה מורחבת או נוספת של צד ג או מקיף. המחיר שלו בן כל מי שרשאי לבטח אותך כמעט זהה, והקדשת ייתר זמן וניסיונות להוזילו מיותרים – פסחו עליהם. מיועד לפצות נפגעים שנמצאו בו, והולכי רגל ובכללם שוטר תנועה או עובדי כביש שנפצעו מהרכב שלך.
ביטוח רכב צד ג : הנהגים רואים בו ניגזרת או חלק מהמקיף, אבל לא כך פני הדברים. צג שלישי / צד ג משמע כיסויי ניזקי רכוש למי שאינו כלול בחוזה בינך לחברה המבטחת. כל זאת במידה והנך אשם בפגיעה ברכב אחר בתמרור, במסעדה או כל פריט אחר שווה ערך בכסף. ואל תתפלאו לשמוע שהיה מי שהצליח במרכאות לפגוע גם בחלון ראווה של חנות או דוכן ממתקים שמוקם על המדרכה.
ביטוח מקיף לרכב : מכסה נזקי רכוש לבעלי הרכב הפוגע והנפגע, ביטוח זה גם הוא רשות ואינו מחוייב אבל כדאיותו לא נתונה לוויתור כל עוד המחיר כדאי מבחינתכם. הוא כולל מגוון רחב של כיסויים בפוליסה שעליה תסכם עם המבטח, ושירותים או הטבות שונות גניבה התהפכות וונדליזם וכדומה, כל אחד והחוזה שלו.

תביעת חברת ביטוח רכב

לא תמיד חברות הביטוח נטות לפצות את בעל הפוליסה במלוא הפיצויי – וזאת לפי דעתו. לעיתים חברות הביטוח יוצרות כשליים וקשיים לא מעטים – לחלק מהמבוטחים בעת הגשת התביעה. החברות מגדירות שנזק של 60% – 70% – מוגדר הרכב כטוטאל לוס ( אובדן מוחלט של הרכב ) . — אל תקחו נתון אחוזים % זה ככלל אצבע, ואל תייחסו לו חשיבות !  ההחלטות הן שונות מרכב אחד למשנהו, ומחברה אחת לשניה. יש מקרים בהם התשלום אינו מלא, או לא מהווה כיסויי כפי שסבור היה בעל הרכב. לכן אם כך פני הדברים אפשר לשקול להגיש תביעה בבית משפט עם עורך דין מהתחום של נזקי רכוש או נזקי תאונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.