ביטוח רכב מקיף

ביטוח מקיף
כולנו יודעים לגבי רכב שהוא כלי תחבורה שבעת תאונה, ולו הקלה ביותר מצריך פיצויי עבורך וגם עבור הצד השני,הנפגע הנוסף. אפילו אם מדובר בשריטה או עיקום קל בפח הרכב. הביטוח המקיף כולל:
ביטוח לנזקים לצד ג’
ביטוח כנגד גניבה מהרכב
למקרי תאונה
למקרי שריפה של הרכב
וביטוחים של כיסויים נוספים שהוספו על ידי החברות כגון :
שמשות
גרירה ולעיתים רכב חלופי
אפשרות להגנה משפטית
הכללת מערכת שמע ( רדיו דיסק, די וי די לרכב, וכדומה).
במסגרת התחרות הפרועה, החברות מציעות מגוון הטבות נוספות שלעיתים הם יעילות עד מאוד, ולרוב הן סתם יותר מגימיק. יש חברות המעניקות אפילו שטיפה.

מחיר ביטוח רכב מקיף וכיסויים
ביטוח רכב מחולק לכמה ואחד מהם זה ביטוח מקיף.
על פניו הביטוח המקיף נועד לדאוג שתקבל פיצויי על נזקים שניגרמו לרכב שלך או לריכבו של אדם אחר שהיה מעורב באיזשהו אופן איתך בתאונת דרכים או אירוע שבגינו נגרם הנזק ואת/ה מעורב בו אם באשמתך או שלא. מלבד פגיעות שכאלו המונח מקיף מציין כי יש לך כיסויי למקרים של גניבה, שריפה, פגיעת וונדליזם לצבע החיצוני של הרכב בתנאים מסויימים וכדומה – הכל בהתאם לתנאי הפוליסה שלך מול חברת הביטוח. מן הסתם אתה ונהג אחר אינכם בעלי היסטוריית מעורבות בתאונות זהה, וותק הנהיגה שלכם שונה, אין לכם את אותו מספר של תביעות מהביטוח בעבר, לא אותם נהגים מורשים לנהוג ברכב המבוטח ולא בכל מכונית יש את אותה מערכת שמע כגון רדיו דיסק וכהנה.
חשוב ליזכור כי אין פוליסת ביטוח רכב מקיף אחידה וזהה בנושאי סכום ההשתתפות העצמית, גובה הפיצויים, וכיסויים נוספים שונים. מומלץ לבחון לעומק את הנושאים הללו בכובד ראש ולהשוותם בין כל ההצעות. לרוב החברות מציעות גובה השתתפות מסויים הפתוח לשינויים הגדלה או הקטנה , וזה יבוא לכדי ביטוי בהנחה או תמורת תשלום נוסף. גם התוספות לפוליסת ביטוח מקיף מגולמות בהצעת המחיר כגון רכב חלופי, שירותי גרירה, טיפול ופינוי הרכב והיד עוד נטוייה – שהרי בשוק תחרותי הצרכן הינו הנהנ העיקרי מהמאבק על כל לקוח לביטוח הרכב, חדש או וותיק. לכאורה מחיר ביטוח מקיף לרכב זול יותר באינטרנט והנגישות מצד הלקוחות הפוטנציאליים מהירה יותר, לרוב תזכה להנחה משמעותית במחיר ובכל מקרה זה זול יותר מאשר אצל הסוכן האישי שבעבר הרוויח עליך או יותר מוצדק לאמר הרוויח מכיסך לא מעט שקלים מיותרים ששלימת עבור ביטוח רכב מקיף בעלות לא מוצדקת.

ביטוח רכב מקיף ושירות
בדוק השווה הצעות שונות – שים לב כי נקודת המוצא שלך העיקרית היא בעת ההזדקקות לחברת הביטוח. זה הרגע בו באים לידי ביטויי הייתרונות של חברות גדולות. דוגמה פשוטה – מניסיון – כאשר נזקקים בשעת ערב לשירות. ביצירת הקשר הטלפוני הראשון עם סוכן הביטוח הובהר כי בעל הפוליסה לא יזכה לקבלת טיפול היות והסוכן הפרטי שמנהל משרד בעיר נמצא בדרך לחתונה יחד עם העוזר והפקידה. התיסכול המיידי עלול להוציא אותך כלקוח מדעתך. ואם יש לך סבלנות תדאג לבד לאתר את הגורר, או שתמתין עד הבוקר למחרת. מתי ? …. המשרד פותח את שעריו רק בשעה 9 בשעות הבוקר ! עם חברת ביטוח כלל ארצית מהידועות במשק זה לא היה קורה. דומה נוספת לייתרונות של הבחרות לעומת הסוכן הפרטי : בעת הגשת הרכב למבחן השנתי – טסט לרכב – בלשון העם, הנך אמור להביא עימך את פוליסת הביטוח בתוקף כי בילעדיה לא ייתאפר לקבל אותך לבדיקה. כולנו בני אדם ולא תמיד ההעתק נמצע עימנו. ניסיונות להשיג את סוכן הביטוח הפרטי בטלפון עלו בתוהו – מכוון שהוא אינו בנמצא ויצא לארוחת צהריים. בחברת ביטוח גדולה – זה לא היה קורה כי תמיד ישנו מענה והשירות זמין באופן תמידי, ובוודאי יהי מישהו שידאג לפקסס את ההעתק למכון הבדיקה לרישוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.