עורכי דין

עורכי דין, חוק, פסקי דין ובתי משפט בתחום הרכב. עברות תנועה, נהיגה במהירות מופרזת או תביעת חברות ביטוח בעוון נזק לרכוש ולגוף ולנפש. לא מפתיע גם לשמוע מידי תקופה על עיסקת מכר רכב “לא כשרה” שבה אחד הצדדים נפגע – ואם כך מומלץ לשקול תביעה כנגד הצד השני, שעקץ. מי לא שמע על בעל מגרש רכבים שמכר רכב עם מונה קילומטראז מזוייף, או רכב שעבר תאונה של אובדן מוחלט ללא גילויי נאות לקונה. לא חסרים עוולות או מעשים לא ראויים שגופים או אנשים פרטיים עוברים. הגשת תביעה בבית משפט עם עורכי דין יכולה להסדיר הרבה מאוד מכך.

עורכי דין לתביעת יבואן רכב

ישנם לא מעט מקרים בהם הרכב שמקבלים מהיבואן, עבר לא עלינו פגיע לא מכוונת בעת ההובלה לארץ. עקב אי קשירה וקיבוע הרכב למשטח, או בגלל ים סוער במיוחד בו הרכב ממש נע “וחטף” שריטות בגג. דבר שתוקן במהרה על ידי היבואן בפחחות ובצע  – בלי ליידע את הקוכש. את בעלי הרכב המיועד. דברים ונזקים כאלו מתגלים לעיתים רחוקות אמנם. קורה גם שנוצר עיכוב משמעותי באספקת הרכב, או לא כפי שנחתם וסוכם בעת העיסקה. מקרים כאלה מחייבים מעורבות של עורכי דין אשר ישיגו עבור הרוכש המרומה מקסימום פיצויי.

עורכי דין מכרזי רכב

מעת לעת ניתן להתקל בפרטי מודעות אשר מפרסמים משרדי עורכי דין להגיש הצעות לרכישת רכב מכונס נכסים. קניית רכב מכונס נכסים שמציעים משרדי עורכי דין הינם עיסקה שמכילה בתוכה הימור.

כלי הרכב בדרך כלל מוצעים למכירה במצבם הפיזי והמשפטי הקיים, כפי שהם (AS-IS), תמיד מבחינת האחריות לבדיקת מצבם מוטלת על המציע בלבד. משרד עורכי הדין המציע, ו/או כונס הנכסים אינם אחראיים או מודעים לתקינותם ושלמותם של כלי הרכב ו/או למצבם הפיזי ו/או המכני ו/או המשפטי ו/או הרישוי ו/או לכל פגם אחר בכלי הרכב, באם גלוי או נסתר.

  • חשוב לדעת – אין אחריות לרכב כזה שנקנה במכרז, לתקינותו או בכלל ליכולת שלו לנסוע כמה מטרים מהמקום בו הוא נמצא.
  • סוחרי רכב וותיקים יודעים להגיע למכירות שכאלו ולרכוש רכב מכונס נכסים במחיר שהוא גם הימור מבחינתם.
  • ברי מזל, אנשים רגילים וגם סוחרים יכולים לרכוש רכב שכזה בשליש ממחיר המחירון של הרכב כלומר בהנחה של עד 60% ממחיר הרכב. ולקבל רכב ממש מוצלח ללא בעיות ועם קמ סביר על השעון.

עורכי דין תעבורה

בעידן של העשור האחרון ישנה מגמה ניכרת של עליה לשימוש בטלםון סלולרי בעת נהיגת רכב. דבר חמור מאין כמוהו. לפי עניות דעת הכותב : שימוש בטלפון בעת נהיגה מהווה עבירה חמורה עד כדי סיכון חיי אדם.   אם נתפסתם – מגיע לכם מירב העונש עם החמרה. אבל בישראל כמו בישראל כבר ראינון סרטונים של שוטרת שנותנת קנסות על עברות תנועה שלא היו מעולם. ואולי יש עוד כמוה שוטרים ? כאן יכול להכנס לתמונה עורך דין טוב שצריך להוציא אותך מבעיה כזו – אם באמת לא ביצעת אותה. לגשת לבד לבית המשפט ולערער…הסיכויי להצליח הוא מאוד נמוך. אמנם השוטרים מצויידים כיום במצלמות אישיות, אבל אם הרכב שלך לא היה בתחום הצילום…לך תתווכח עם השופט. אחת ההמלצות הטובות – התקינו מצלמות תיעוד ברכב שפונות לתוך הרכב וגם שמצלמות מחוץ לרכב.

עורכי דין תעבורה עוסקים בכמה מקרים הקשורים בתעבורה כמו :  עבירות נהיגה במהירות, תאונות דרכים, נהיגה בשכרות,  נהיגה ללא רישיון, אי עצירה בתמרור עצור או ברמזור אדום…

עורכי דין נזקי גוף בתאונה

תאונות דרכים נגרמות לרוב בגלל הגורם האנושי או תקלה מכאנית. אירועי טבע נדירים כמו עף שנפל על רכב בגלל רוח עזה אינם שכיחים. ואגב גם על זה היה וויכוח לא פשוט אם זה נזקי טבע או נזק כתוצאה מתאונת דרכים. בכל מקרה, פגיעה בגוף הנוהגים או הולכי הרגל בתאונת דרכים מחולקת לפגיעה גופנית ו/או נפשית וכלכלית. פצועים לא תמיד יכולים לעבוד. הפסד הכנסה זה עילה לתביעה משפטית כנגד חברת הביטוח או ביטוח לאומי או ביטוח הפוגע. נהוג להתייחס לתאונת דרכים בדרך אל העבודה או חזרה מהעבודה, או בהמלך ההגעה אל לקוח – כתאונת עבודה. בתאונת דרכים חברת הביטוח מחוייבת לפצות את הנפגע – בין אם הוא אשם בתאונת הדרכים ובין אם לא.

Show More
Reset Filters
מחלף בטון

מחלף בטון בעבר כביש ראשי הכיל כמה כניסות עם רמזורים,...

כביש בטון

כביש בטון בישראל אין ממש כבישי  בטון, למעט הקטע בין...